NÁŠ OBCHODNÍ PARTNER

JANSEN AG

Švýcarský výrobce JANSEN AG je společnost založená v roce 1923. Od roku 1955 byla výroba rozšířená o výrobky z PE. Obrat společnosti se sídlem v Oberrietu (Švýcarsko) je cca 280mil. CHF. Společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE, stavebních prvků a hliníkových profilů, zaměstnává 1.000 zaměstnanců a dodává cca 50% vystrojení vrtů pro tepelné čerpadla ve Švýcarsku. V oblasti geotermie je inovativním výrobcem geotermálních sond JANSEN Geotwin, JANSEN Shark, JANSEN Hipress a JASNEN Vertex. V posledních letech uspěli s novou řadou speciálního potrubí Powerave pro plošné kolektory a pro geotermální vrty (provedení COAX a SINGLE U).

GWE pumpenboese Gmbh

Společnost GWE (German Water and Energy) vznikla v roce 1998 spojením společností Pumpenboese GmbH & Co a SBF-HAGUSTA GmbH. Historie společnosti se začíná datovat ve 30. letech minulého století. Od roku 2007 patří společnost do nově vytvořené skupiny BAUER Resources. Sídlo společnosti je v Peine (Německo).

Podniky skupiny German Water and Energy se zabývají především vývojem, výrobou a prodejem vysoce kvalitních výrobků pro rozvoj, těžbu, přepravu a distribuci vody. Další z oblastí je jímání podpovrchového zemního tepla v oblastech mělké a středně hluboké geotermální energie.

Skupina má v těchto oborech vedoucí postavení na trhu.

Výroba GWE je rozdělena do několika výrobních závodů podle zaměření na jednotlivé produkty.

  • Peine - sídlo společnosti, výroba PVC-U, PEHD
  • Luckau - PVC-U, PEHD, filtry s pískovým oblepem, geotermální sondy
  • Nordhausen - produkty z ušlechtilé oceli, nerezové WDF filtry

Další výrobní závody jsou mj. v Madridu / Španělsko, Łódźi / Polsko a Mezöfalva (Budapešť) / Maďarsko.
gwe_pumpenboese_luckau.jpg gwe_pumpenboese_nordhausen.jpg gwe_pumpenboese_peine.jpg  

GWE Budafilter Kft

Společnost GWE má jeden z výrobních závodů v Maďarsku (Mezöfalva, cca 75 km na jih od Budapešti). Výrobní závod Budafilter byl v roce 2009 začleněn do skupiny GWE. Následně proběhly ve výrobním závodě větší investice do nové výrobní haly. Ta umožňuje díky nové technologii a extrudérům zvýšenou kapacitu výroby. Rovněž došlo k úpravě a rozšíření skladovacích prostor, což umožňuje navýšení skladových zásob, zefektivnění výroby a zkrácení termínu dodávek standardně vyráběných produktů.

GWE Budafilter se specializuje na výrobu PVC-U pažnic určených pro vystrojení hydrovrtů. Jako jedniný z výrobců na trhu vyrábí a dodává navíjený PVC-WDF filter (vlastní průmyslový vzor).
budafilter_sitz.png extruder.jpg budafilter_sklad.jpg 

Gratec GmbH

Společnost Gratec GmbH sídlí v Rödermarku u Frankfurtu nad Mohanem (Německo). Působí nejenom v Německu, ale jako kompetentní centrum pro využití geotermální energie po celém světě. Ve spolupráci se svými systémovými partnery vylepšují stávající a vyvýjejí nová řešení. 

Vedle výroby komponentů pro geotermální systémy, jako například hlavy zemních geotermálních sond, sběrače/rozdělovače a sběrné šachty, se firma zabývá také plánování, vývojem a realizací systémových řešení pro geotermii po celém světě. 

Kröner GmbH

Kröner GmbH je rodinná firma založená v roce 1984 zabývající se vývojem, výrobou a distribucí vysoce kvalitních těsnících systémů pro prostupy přívodních vedení a kabelů do objektu. Sídlo společnosti je v Hochdorfu (Německo). Produkty firmy Kröner splňijí náročné podmínky pro plynové a vodovodní přípojky. 

S našimi těsnícími průchodkami lze dosáhnout tlakové odolnosti prostupu až 8 barů. V sortimentu jsou různé typy provedení pro řešení každé situace. 
kroner_sidlo.jpg kroner_vyroba.jpg kroner.jpg 

Ritmo S.p.A. 

Společnost Ritmo je světovým lídrem v oblasti svařovací techniky pro plasty s více jak 35 letou zkušeností v oboru. Všechny výrobky jsou navrženy a vyrobeny dle mezinárodních standardů (UNI, ISO, CEE). Již od začátklu jsou hlavním krédem společnosti kvalita a technologická inovace.

Ritmo vyrábí svařovací jednotky a příslušenství s maximálním důrazem na design, přesnost, rychlost, univerzálnost a jednoduchost použití jednotlivých výrobků. Nabídka společnosti zahrnuje svařovací jednotky pro svařování na tupo, elektrosvářečky, ruční extrudéry, stojanové pily a zařízení na zpracování plastových desek, jednotky pro výrobu speciálních tvarovek a pro polyfúzní svařování a také veškeré potřebné příslušenství jako rychoškrabky, rotační škrabky, fixační zařízení, nůžky, řezáky, zakruhovací svěry, odhrotovače, řezáky vnitřního výronku a další. 
ritmo_sitz.jpg  vyrobni_zavod_ritmo.jpg  ritmo.jpg

Kaimann GmbH International

Společnost Kaimann GmbH International se sídlem v Hövelhofu (Německo) je předním světovým výrobcem v oblasti tepelných izolací. Založená byla panem Wilhelmem Kaimannem v roce 1959. Dnes je Kaimann mezinárodně etablovaným výrobcem, který vyvíjí moderní technologie v oblasti elastomerních izolací. Disponuje distribuční síti ve více než 50 zemích světa.

Výrobky Kaimann přinášejí vysokou efektivitu, ale i jistotu v úseku ochrany proti hořlavosti, hluku a korozi a jsou aplikovány v následujících oblastech použití: domovní technika, průmyslové izolace, potravinářské technologie, chemické a farmaceutické oblasti stejně tak jako sektory průmyslových olejů a plynu.
Sídlo firmy Kaiman Izolace vnitřních rozvodů2 Izolace vnitřních rozvodů