GE-TRA VS COVID 19 - UKONČENÍ PLATNOSTI CENÍKŮ 1-2019

GE-TRA vs COVID 19 - ukončení platnosti ceníků 1-2019

Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuálnímu dění v ČR a výrazným změnám kurzu Kč/€, jsme byli nuceni s okamžitou platností ukončit platnost ceníků 1-2019 a k pozastavení vydávání nových ceníků pro rok 2020.

Cenové nabídky vyhotovené po 16.3.2020 jsou i nadále platné. Platnost nabídek vyhotovených před 16.3.2020 se bude posuzovat jednotlivě a je nutné ověřit jejich platnost telefonicky nebo e-mailem.


Počínaje dnem 18.3.2020 chceme požádat všechny zákazníky, aby i s ohledem situace na trhu poptávali zboží do svých realizací. Všechny potvrzení objednávky bude následně nutné řádně písemně potvrdit. Bez písemného potvrzení objednávky nebude objednávka akceptována. Tímto krokem chceme předejít případným nejasnostem.

Cenové poptávky lze zasílat na konkrétní obchodní zástupce společnosti GE-TRA s.r.o. a jejich e-maily viz sekce kontakty ( www.ge-tra.cz/kontakty ), případně na všeobecný e-mail obchod@ge-tra.cz. 

Pevně věříme, že se situace na trhu i díky včasným zásahům vlády ČR a účinných opatření guvernéra ČNB brzy uklidní. Následně budou vydány aktualizované ceníky.

Obchodní tým GE-TRA s.r.o.